Δήλωση γονέων και κηδεμόνων της Δ για 2η ξένη γλώσσα

Παρακαλούνται οι γονείς και οι κηδεμόνες μαθητών/τριών της Δ΄τάξης να φέρουν υπογεγραμμένη τη δήλωση για την επιλογή της 2ης ξένης γλώσσας, η οποία θα διδαχθεί στην Ε΄τάξη.

Μπορείτε να τυπώσετε τη δήλωση από εδώ: [embeddoc url=”http://2dim-sidir.ser.sch.gr/wordpress/wp-content/uploads/2020/05/Υπεύθυνη-Δήλωση-Γονέαpdf2ξγ-3.pdf” viewer=”google”]

Αν δεν έχετε τη δυνατότητα εκτύπωσης, παρακαλούμε να περάσετε από το γραφείο του διευθυντή σε εργάσιμες ημέρες και ώρες 11-13 για να προμηθευτείτε το έντυπο και να το υπογράψετε εκεί. Επίσης, μπορείτε να ρωτήσετε για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη διαδικασία επιλογής.

Παρακαλούμε να προσέλθετε μέχρι τέλος Μαϊου ώστε να έχουμε τη δυνατότητα να υποβάλλουμε έγκαιρα την επιλογή μας στην Δ/νση Αβαθμιας Εκπ/σης Σερρών.