ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Οι μαθητές του  σχολείου μας με τη βοήθεια των εκπαιδευτικών , έχουν ετοιμάσει την καθιερωμένη γιορτή  ,αφιερωμένη στην επέτειο της 25ης Μαρτίου , την  Παρασκευή  23  του Μάρτη  στις 09:00.  Θα είναι ιδιαίτερη χαρά για όλους μας να παρευρεθείτε στην εκδήλωση.

ΥΓ.Μετά την εκδήλωση οι μαθητές της ΣΤ στις 11:00 θα καταθέσουν στεφάνι στο Ηρώον

25 Μαρτίου

Οι σημαιοφόροι θα παρευρίσκονται στην είσοδο του σχολείου στις 09:45 για να παραστούν στην δοξολογία στην Ευαγγελίστρια.

Οι μαθητές των τάξεων (Δ ,Ε,ΣΤ)  που συμμετέχουν στα τμήματα παρέλασης θα συγκεντρωθούν στο προαύλιο του σχολείου στις 11:00

Ρούχα παρέλασης

Οι γονείς των μαθητών που συμμετέχουν στα τμήματα παρέλασης παρακαλούνται να φροντίσουν ώστε τα ρούχα της παρέλασης να είναι καθαρά και σιδερωμένα. Την εβδομάδα μετά την 25η Μαρτίου  (26-3-2012 έως 30-3-2012) παρακαλείσθε να τα επιστρέψετε (πλυμένα και σιδερωμένα) γιατί  αποτελούν περιουσία του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και θα χρησιμοποιηθούν της επόμενη σχολική χρονιά.